Сторінки
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Категорії
Статистика відвідувань сайту
Категорії

Підстава:

Відсутність конкуренції з технічних причин

Обгрунтування:

Враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин на ринку послуг з розподілу природного газу, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником (надавачем послуг), за відсутності при цьому альтернативи у замовника щодо отримання послуг з розподілу природного газу газорозподільними мережами, які експлуатує Оператор ГРМ, необхідно укласти в установленому порядку договір розподілу природного газу на 2021 рік між Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «Івано-Франківськгаз» та Комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франкіської обласної ради”. Інформація про ПАТ по газопостачанню та газифікації “Івано-Франківськгаз” міститься в переліку суб’єктів природних монополій, який розміщений на сайті http://www.amc.gov.ua.

 

 

Голова тендерного комітету                                               З. Ткачук

Секретар тендерного комітету                                           О. Задорожна

Відсутність конкуренції з технічних причин

Обгрунтування:

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» та п. 7. Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», яким встановлено, що перелік суб’єктів природних монополій розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України. На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, яким визначено – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ” (ЄДРПОУ 32360815), що займає монопольне (домінуюче) становище по наданню послуг із централізованого водопостачання та водовідведення в межах м. Івано-Франківська Наша каналізаційна мережа підключена до загальної мережі КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ”. Отже ми, як замовник торгів, через відсутність конкуренції, в тому числі з технічних причин, не маємо можливості здійснювати закупівлю послуг з водопостачання в інших організацій. Дані послуги за нашим місцезнаходженням можуть бути надані лише певним виконавцем, а саме КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ”. Інша альтернатива відсутня.Тому договір про закупівлю послуг водопостачання може бути укладений лише з одним виконавцем, а саме з КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ”.

 

Голова тендерного комітету                                               З. Ткачук

Секретар тендерного комітету                                           О. Задорожна

Відсутність конкуренції з технічних причин

Обгрунтування:

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» та п. 7. Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», яким встановлено, що перелік суб’єктів природних монополій розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України. На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, яким визначено – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ” (ЄДРПОУ 32360815), що займає монопольне (домінуюче) становище по наданню послуг із централізованого водопостачання та водовідведення в межах м. Івано-Франківська Наша каналізаційна мережа підключена до загальної мережі КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ”. Отже ми, як замовник торгів, через відсутність конкуренції, в тому числі з технічних причин, не маємо можливості здійснювати закупівлю послуг з відведення стічних вод (водовідведення) в інших організацій. Дані послуги за нашим місцезнаходженням можуть бути надані лише певним виконавцем, а саме КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ”. Інша альтернатива відсутня.Тому договір про закупівлю послуг з відведення стічних вод (водовідведення) може бути укладений лише з одним виконавцем, а саме з КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ”

Голова тендерного комітету                                               З. Ткачук

Секретар тендерного комітету                                           О. Задорожна

теплопостачання

Відсутність конкуренції з технічних причин

Обгрунтування:

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» та п. 7. Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», яким встановлено, що перелік суб’єктів природних монополій розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України. На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, яким визначено – Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ЄДРПОУ 03346058), що займає монопольне (домінуюче) становище по наданню послуг із централізованого постачання теплової енергії (централізоване опалення) та гарячої води в межах м. Івано – Франківська. Наша теплова мережа підключена до загальної мережі Державного міського підприємства «Івано – Франківськтеплокомуненерго». Отже ми, як замовник торгів, через відсутність конкуренції, в тому числі з технічних причин, не маємо можливості здійснювати закупівлю послуг централізованого постачання теплової енергії (централізоване опалення) в інших організацій. Дані послуги за нашим місцезнаходженням можуть бути надані лише певним виконавцем, а саме ДМП «Івано – Франківськтеплокомуненерго». Інша альтернатива відсутня. Тому договір про закупівлю Централізованого опалення та води гарячої може бути укладений лише з одним постачальником, а саме з ДМП «Івано – Франківськтеплокомунерго». Враховуючи вищевказане, тендерним комітетом обрано переможцем переговорної процедури закупівлі «код ДК 021:2015 – 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (Послуги з теплопостачання)», відповідно до п.2 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи) – Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ЄДРПОУ 03346058) та прийнято рішення про намір укласти договір із даним учасником.

 

 

Голова тендерного комітету                                               З. Ткачук

Секретар тендерного комітету                                           О. Задорожна

 

Залишити коментар
    Корисні посилання
    https://moz.gov.ua/ https://nszu.gov.ua/ https://www.president.gov.ua/ https://www.rada.gov.ua/ https://www.kmu.gov.ua/ https://go.diia.app/ https://ehealth.gov.ua/ https://www.pon.org.ua/