Сторінки
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Категорії
Статистика відвідувань сайту
Категорії

Сьогодні, по-родинному тепло, відбулося святкування Дня медичного працівника у колективі КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

Зі словами подяки до присутніх звернувся в.о. генерального директора Микола Стовбан: «Споконвіку найбільшою цінністю є здоров’я людини, не винятком є й сьогодення. Зокрема пандемія 2019 –2020 років вчергове нагадала про те, що здоров’я – це благо і щастя кожного, а професія лікаря є найблагороднішою та найнеобхіднішою. Тож разом з привітаннями прийміть, шановні колеги, слова найщирішої вдячності за Вашу благородну і невтомну працю. Ви показуєте приклад професіоналізму, мужності та витримки. Завдяки Вам до пацієнтів знову повертається щастя бути здоровими. Хай у Ваших домівках завжди панує мир і благодать. Нехай Ваша праця приносить Вам як матеріальне, так і моральне задоволення, а Ваша турбота про пацієнтів і милосердя повертаються до Вас сторицею».

Голова профспілкового комітету КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» Володимир Остапчук долучився до привітань, подякував колективу за сумлінну працю, вагомий внесок у наданні медичної допомоги населенню області, високий професіоналізм, та нагородив працівників почесними грамотами обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

«Це свято тих людей, які оберігають найдорожче для кожного з нас, а саме – ЗДОРОВ’Я. Щиро сподіваюся, що Ваш професіоналізм та непосильна праця які Ви проявили під час пандемії будуть належно оцінені нашою державою, тож дозвольте привітати та вручити Вам заслужені нагороди з приводу професійного свята, адже Ваша професія це не тільки покликання але стиль життя, дорогі наші медики, наші ангели охоронці!» – наголосив Микола Стовбан.

Відповідно до оголошеного Департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації терміну продовження подачі пропозицій до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» в середу – 16.06.2021року в залі засідань кафедри інфекційних хвороб ІФНМУ відбулось засідання загальних зборів колективу лікарні. Присутніх працівників -185чол. Проголосовано питання-висунення кандидатів до складу конкурсної комісії. Обрано зборами: Гавкалюк В.М.- голова трудового колективу, Остапчук В.В.-голова профкому лікарні, Клим І.О.-лікар-інфекціоніст. Друге питання зборів щодо зміну режиму роботи з 12-ти годинного на 24-годинний проголосовано одноголосно.

 16.06.2021 10:43
Продовжено термін подачі пропозицій до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації оголошує про продовження терміну подачі пропозицій до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» (далі – КНП).

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (зі змінами), кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНП становить дев’ять осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Термін подачі пропозицій до складу конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» продовжено до 16.06.2021 року.

 14.06.2021 Джерело:  http://www.if.gov.ua/news/54420

З  1 березня 2021 року в Україні є можливість записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19. Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати процес вакцинації.

Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається в 5 етапів:

1-й етап – медики, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканці закладів для літніх людей, військовослужбовці на фронті (≈ 367 тис. людей).

2-й етап – решта медичних працівників, люди віком 80+ та соціальні працівники (≈ 3 млн людей).

3-й етап – люди віком 65-79 років, працівники критично важливих структур державної безпеки, працівники сфери освіти (≈ 7 млн людей).

4-й етап – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі  (≈ 11 млн людей).

5-й етап – решта дорослого населення України (≈ 13 млн людей).

Якщо ви є:

 • працівником сфери охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери
 • працівником чи мешканцем спеціалізованого закладу (інтернати, будинки для літніх людей тощо)
 • військовослужбовцем
 • працівником критично важливих структур державної безпеки (включно з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Державною прикордонною службою й Службою безпеки України)

Вам не потрібно записуватись. Роботодавець або керівник установи інформує вас про можливість та дати щеплення.

Усі інші можуть записатись до списку очікування в зручний спосіб:

 1. Через портал чи мобільний застосунок Дія
 2. Через національний контакт-центр МОЗ
ЯК ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ДІЯ?
 1. Зайдіть на портал Дія https://diia.gov.ua за допомогою КЕП (електронного ключа, наприклад податкової) чи BankID.
 2. Перейдіть у розділ “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”.
 3. Зазначте сферу діяльності.
 4. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
 5. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.
ЯК ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУНОК ДІЯ?
 1. Щоб зареєструватися через смартфон, завантажте мобільний застосунок Дія 2.0 за посиланням https://go.diia.app та авторизуйтеся в ньому. У застосунку можна авторизуватись через Приват24, Monobank, або BankID НБУ.
 2. Зайдіть у розділ “Послуги” та оберіть “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”.
 3. Зазначте сферу діяльності.
 4. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
 5. Перевірте свій номер телефону.
 6. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.
ЯК ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР МОЗ?
 1. Зателефонуйте на номер 0 800 60 20 19.
 2. Надайте оператору свої дані. Необхідно буде вказати pеєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або серію та номер паспорта.
 3. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
 4. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

Важливо! Зараз формується саме список очікування на вакцинацію. Коли настане етап вакцинації групи, до якої ви належите, з вами зв’яжуться та запропонують обрати конкретну дату та час щеплення.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua

Реалізація послуги — завдяки Програмі EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа й фінансується Швейцарією.

Залишити коментар
  Корисні посилання
  https://moz.gov.ua/ https://nszu.gov.ua/ https://www.president.gov.ua/ https://www.rada.gov.ua/ https://www.kmu.gov.ua/ https://go.diia.app/ https://ehealth.gov.ua/ https://www.pon.org.ua/