Відділення інтенсивної терапії працює з 1993р., відкрите наказом №10 від 26.10.1993р. Івано-Франківської державної адміністрації УОЗ «Про відкриття реанімаційного відділення на 6 ліжок в міській клінічній інфекційній лікарні». У відділенні 3 дитячих і 3 дорослих ліжка. Штат відділення включає в себе 5 лікарських посад та відповідну кількість середнього та молодшого персоналу.

Відділення знаходиться в пристосованому приміщенні на першому поверсі. Загальна площа 380м2.

Основні завдання відділення :

  1. Надання високоспеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим в критичних станах.
  2. Здійснення комплексу заходів щодо відновлення, корекції і підтримки діяльності порушених функцій життєво-важливих органів і систем, які викликані інфекційними захворюваннями або іншими органами на фоні інфекційної хвороби.
  3. Підвищення рівня теоретичних знань та практичних навиків медичного персоналу з питань реанімації, інтенсивної терапії.
  4. Вивчення та впровадження досягнень медичної науки та передового досвіду в практичну роботу(в межах свого профілю діяльності).
  5. У випадку появи особливо-небезпечних інфекцій на 6 ліжок згідно плану перебудови лікарні.
  6. Проведення сумісно з науковими працівниками кафедр, вузів, науково-дослідних інститутів, лабораторій науково-дослідницької діяльності з метою покращення надання допомоги інфекційним хворим.

Завідувач відділенням – Кучер Андрій Васильович

тел. (03422) 6-44-79